כל מה שצריך לדעת על איתור נזילות מים בצפון

קמתם בבוקר וגיליתם שאחד הקירות בבית לח. הסתכל לתקרה וגיליתם פינה של עובש. פתחתם את חשבון המים וגיליתם סכום גדול מהרגיל. פתחתם את הברז וגיליתם מים עכורים שיוצאים בלחץ נמוך. כל אלה מעידים שאתם קרוב לוודאי סובלים מנזילה במערכת המים. יש האנשים שיחליטו לקרוא למומחה רק כשהמצב חמור וממש מפריע להם אך לא מומלץ להמתין יותר מדי זמן עם הטיפול בנזילה. מעבר לפגיעה באסתטיקה של הבית, מדובר בדבר מזיק לבריאות ומזיק לכיס – נזילה יכולה לעלות לכם בתוספת של מאות שקלים בחשבון המים החודשי.

איתור נזילות מים בצפון הארץ

כיצד נגרמת נזילה?

בבתים ישנים הדבר נגרם כתוצאה מצנרת חלודה והיווצרות אבנית בצנרת, חדירת שורשים למערכת הביוב או פשוט מערכת מים שנשחקה עם השנים וסובלת מעייפות חומר. לעומת זאת, בבתים החדשים הסיבה יכולה להיות התקנה לא נכונה של קו הביוב או תזוזתו בשל קיבוע רופף, הלחמות שלא נעשו כנדרש, בניית מערכת הניקוז בשיפוע לא נכון הגורמת להצטברות מים, פגיעה בצנרת כתוצאה מקדיחה במקום הלא נכון ועוד.

תהיה הסיבה אשר תהיה, אף אחד לא רוצה לגור בדירה בה יש ריח של רטיבות והצטברות של עובש. מעבר לבעיה האסתטית מדובר בסכנה לבריאות היכולה להביא למספר תחלואות לא רצויות. בעיות מסוג זה מטופלות מזה שנים בהצלחה רבה ע"י א.ר מומחים באיתור נזילות מים בצפון, אינסטלציה ושיפוצים.

א.ר מומחים – איתור נזילות מים בצפון

ברוכים הבאים ל-א.ר מומחים. אנו מציעים את שירותינו בכל רחבי הארץ ומגיעים מצוידים בציוד טכנולוגי מתקדם המאתר נזילות בקלות ובמהירות. בין אם מדובר בדירה קטנה או בשטח משרדי גדול, עומדים לרשותנו הכלים לטפל בכל סוג של נזילה. סתימה, דליפה בדוד שמש, החלפת כל מערכת הצנרת או שיפוצי קבלן – כל אלה ועוד הם השירותים שתוכלו למצוא אצלנו, תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של מקצוענות ושירותיות. צרו איתנו קשר לקבל הצעת מחיר משתלמת.

איתור נזילות מים בצפון