איתור נזילות מים במפעל

איתור נזילות מים במפעל בשלב מוקדם ככל הניתן יאפשר לעובדים לחזור לשגרה במהרה. בין אם מדובר בצינורות תת-קרקעיים או שמא מדובר בצינורות המתחברים לתקרות או למשטחי הבטון – מדובר בעבודה מורכבת ללא כל ספק. בשל כך, נדרשת עבודה מוקפדת ומדויקת. אנו, צוות העובדים של חברת א.ר מומחים, נשמח לעמוד לשירותכם ולהציע את פתרונות איתור הנזילות היעילים, הבטוחים והמתקדמים ביותר.

איתור נזילות מים במפעל

איתור נזילות מים במפעל: דגשים שונים

לרוב, אנו נאלצים להתמודד עם נזילות מים בדירה ישנה או בבית פרטי ואפילו בחצר שלנו. לרוב, אף נגלה זאת לאחר שחשבון המים מתנפח או כאשר אנו רואים כתמי עובש ורטיבות על הקירות. מדובר במצב לא נעים, ללא כל ספק. עם זאת, נזילות מים יכולות להתגלות גם במבנים תעשייתיים ובמפעלים. כאשר עולה החשד לקיומה של נזילת מים, יש לאתר אותה בהקדם – כדי לטפל בה כראוי, ביעילות ובזריזות. כך, נוכל למנוע נזק משמעותי למבנה עצמו, למכשור בו העובדים משתמשים וכמובן – לחסכון במים.

גיליתם סימני עובש? חומרים בורחים בעת הייצור? חשבון המים מרקיע שחקים? כדי לאתר את מקור נזילת המים, יש לפנות בדחיפות אל בעל מקצוע מנוסה. עם זאת, ובשל מורכבות העבודה, על האינסטלטור לעבור השתלמות מיוחדת; הכשרה בזכותה יידע להשתמש בציוד המותאם לאיתור נזילות מים במפעלים – וללא יצירת נזקים בעת ביצוע העבודה.

 

ציוד מקצועי לאיתור נזילות

ישנן מספר שיטות איתור מים במפעלים; שיטות הכוללות, בין היתר, שימוש במצלמה תרמית (מצלמה המתבססת על אינפרא אדום), לצד צילום באמצעות סיב אופטי (מצלמה זעירה שביכולתה להגיע אל אזורים צרים) ועוד. כדי לתפעל ציוד זה כראוי, כמו גם לקרוא את הנתונים המתקבלים לאחר השימוש בו, יש לפנות אל המומחים בעלי וותק וניסיון באיתור נזילות מים. הגעתם אלינו דרך המלצה של קרוב משפחה? מצאתם את אתר האינטרנט או את הדף העסקי שלנו? אם הגעתם אל א.ר מומחים – אין ספק שהגעתם לכתובת הנכונה! צוות העובדים שלנו מחזיק בניסיון הנדרש לאיתור נזילות במפעלים ובמוסדות תעשייתיים אחרים – תוך שימוש בציוד הטכנולוגי הנדרש. מעבר לכך, אנו גם מציעים שירותים למגזר הפרטי והציבורי כאחד. נשמח לעמוד לרשותכם, לפתור כל בעיה ולהציע דו"ח מפורט.