איתור נזילות מים בחיפה

איתור נזילות מים בחיפה בשאר חלקי הארץ מאפשר לנו את קיומו של אורח חיים תקין. איננו יכולים להתקיים ללא תשתית מים תקינה. החל מהרגע הראשון בו מים החלו לזרום בבתים אנו תלויים במערכת זו בצורה אבסולוטית על מנת לקבל מים לכיור, למקלחת או לשירותים. מערכת מים זו, העוברת בקירות וברצפת הבית, לעיתים עשויה להיות תקולה. תקלה כזו יוצרת נזילה העשויה להביא נזק רב לבית, החל מסדקים והתקלפות הקירות, ניפוח חשבון המים והיווצרות עובש המסוכן לבריאות. בין אם מדובר בנזילה מהגג כתוצאה מהגשמים או בפגיעה באחד הצינורות, יש לטפל בבעיה בהקדם האפשרי.

איתור נזילות מים בחיפה לבית ולעסק

אם קירות הבית לחים או שלחץ המים בבית נמוך – יתכן ואתם סובלים מנזילה. את עבודת תיקון הצנרת יש להשאיר בידי מומחים דוגמת א.ר מומחים – אשר מובילים את תחום האינסטלציה לעולם חדש תוך שימוש בכלים מתקדמים המאפשרים לאתר כל נזילה. טכנולוגיות מתקדמות העוזרות לאתר את מקור הנזילה המדויק במהירות וביעילות.

איך מבצעים איתור נזילת מים בחיפה

להלן מספר דרכים נפוצות:

  • • איתור נזילות במצלמה תרמית – מצלמה הטובה לאבחון נזילות בכל שטח ובכל מבנה לא קשר לגודלו. הדבר מתאפשר הודות לזיהוי הפרשי טמפרטורות בסביבת המבנה
  • • איתור נזילות על ידי שימוש בגז – גז אשר מוחדר למערכת הצנרת ולאחר מכן מאותר ע"י מכשיר מיוחד בעל חיישן לאיתור הגז. בעזרת טכנולוגיה זו ניתן לאתר באופן מדויק מאד את מקורות הדליפה הקטנים ביותר. הגז אינו נפיץ ואינו רעיל.
  • • איתור נזילות בסיב אופטי – החדרת סיב אופטי למערכת המים ואיתור נקודתי של מקור הנזילה. האיתור מתרחש ללא צורך בפירוק הרצפה או הקירות ומאפשרת לראות את הכשלים במערכת הביוב.

 

א.ר מומחים – המקום הטוב ביותר לאיתור נזילות מים בחיפה

ברוכים הבאים לחברת א.ר מומחים אשר הוקמה על מנת לטפל בכל תקלה איתה אנשים מתמודדים בתחום האינסטלציה. החברה בעלת ניסיון עתיר שנים וטיפלה בהצלחה באינספור מקרים חמורים של נזילות. החברה מעניקה קירות במחיר הוגן לצד שירות לקוחות אדיב ומסור. צרו איתנו קשר ונגיע לתקן את הנזילה עם חיוך.

panorama-602262_640

אמנם חיפה נחשבת לבירת הצפון ומציעה לגרים ולעובדים בה את התנאים המתקדמים ביותר, אך גם בה עלולות להתרחש תקלות שונות שידרשו ביצוע איתור נזילות מים בחיפה. חשוב לציין כי משימה זו חייבת להתבצע על ידי המקצוענים, זאת על מנת לאתר את מיקום הנזילה בצורה מדויקת ולהתאים בעבורה את הטיפול הנכון. חברת א.ר מומחים, תשמח לעמוד לרשותכם ולסייע באיתור, בדיקות וגילוי של נזילות בכל מבנה שרק תרצו. חברתנו בעלת ניסיון עשיר בתחום ותוכל לסייע לכם גם בביצוע התיקונים הנחוצים על מנת להיפטר מאותה נזילה.

 

מתי נזדקק לשירות איתור נזילות מים בחיפה?

אין ספק כי חשיבותו של איתור נזילות מים בחיפה הינו חיוני לשם המשך שהיה נעימה ובטוחה בבית, במשרד או בכל מקום אחר. אך רבים תוהים לעצמם אין ניתן יהיה לדעת שישנו צורך באיתור ובדיקת נזילות מים בבירת הצפון. להלן מספר סימנים חשובות שיכולים לרמוז על כך כי הגיע הזמן לביצוע בדיקה ואיתור נזילות.

  • קירות לחים בבית
  • צבע מתקלף מהקירות
  • התפתחות של עובש על הקירות או על גבי התקרה ונוכחות ריח רע
  • לחץ מים נמוך בברזים
  • מים שהפכו לעכורים
  • ועוד…

חשוב לציין כי אלו רק מספר סימנים לכך כי הגיע הרגע הנכון לביצוע איתור נזילות. חברתנו תשמח לבוא לעזרתכם ולהרחיב על מצבים נוספים בהם מומלץ יהיה לחפש את אותה הנזילה אשר עלולה להביא לסכנה בריאותית, מבנית ואף אסתטית.

 

שיטות שונות לאיתור נזילות מים בחיפה

מעניין יהיה לגלות כי קיים מגוון רחב של שיטות שנועדו לסייע באיתור נזילות בתוך הקירות. התאמה של שיטה לעבודה עצמה תתבצע על פי חוות דעתם של המקצוענים שבתחום. חברת א.ר מומחים, תעמוד לרשותכם בכל ותסייע במציאת הנזילה אשר מסכנת את יציבותו של הקיר והבריאות שלכם. צוות העובדים המקצועי שלנו זמין לכם בכל עת ויספק את המענה התכליתי והענייני מכל בעבור כל שאלה אשר עשויה להתעורר בנושא.