איתור נזילות מים בחיפה

איתור נזילות מים בחיפה בשאר חלקי הארץ מאפשר לנו את קיומו של אורח חיים תקין. איננו יכולים להתקיים ללא תשתית מים תקינה. החל מהרגע הראשון בו מים החלו לזרום בבתים אנו תלויים במערכת זו בצורה אבסולוטית על מנת לקבל מים לכיור, למקלחת או לשירותים. מערכת מים זו, העוברת בקירות וברצפת הבית, לעיתים עשויה להיות תקולה. תקלה כזו יוצרת נזילה העשויה להביא נזק רב לבית, החל מסדקים והתקלפות הקירות, ניפוח חשבון המים והיווצרות עובש המסוכן לבריאות. בין אם מדובר בנזילה מהגג כתוצאה מהגשמים או בפגיעה באחד הצינורות, יש לטפל בבעיה בהקדם האפשרי.

איתור נזילות מים בחיפה לבית ולעסק

אם קירות הבית לחים או שלחץ המים בבית נמוך – יתכן ואתם סובלים מנזילה. את עבודת תיקון הצנרת יש להשאיר בידי מומחים דוגמת א.ר מומחים – אשר מובילים את תחום האינסטלציה לעולם חדש תוך שימוש בכלים מתקדמים המאפשרים לאתר כל נזילה. טכנולוגיות מתקדמות העוזרות לאתר את מקור הנזילה המדויק במהירות וביעילות.

איך מבצעים איתור נזילת מים

להלן מספר דרכים נפוצות:

  • • איתור נזילות במצלמה תרמית – מצלמה הטובה לאבחון נזילות בכל שטח ובכל מבנה לא קשר לגודלו. הדבר מתאפשר הודות לזיהוי הפרשי טמפרטורות בסביבת המבנה
  • • איתור נזילות על ידי שימוש בגז – גז אשר מוחדר למערכת הצנרת ולאחר מכן מאותר ע"י מכשיר מיוחד בעל חיישן לאיתור הגז. בעזרת טכנולוגיה זו ניתן לאתר באופן מדויק מאד את מקורות הדליפה הקטנים ביותר. הגז אינו נפיץ ואינו רעיל.
  • • איתור נזילות בסיב אופטי – החדרת סיב אופטי למערכת המים ואיתור נקודתי של מקור הנזילה. האיתור מתרחש ללא צורך בפירוק הרצפה או הקירות ומאפשרת לראות את הכשלים במערכת הביוב.

א.ר מומחים – המקום הטוב ביותר לאיתור נזילות מים בחיפה

ברוכים הבאים לחברת א.ר מומחים אשר הוקמה על מנת לטפל בכל תקלה איתה אנשים מתמודדים בתחום האינסטלציה. החברה בעלת ניסיון עתיר שנים וטיפלה בהצלחה באינספור מקרים חמורים של נזילות. החברה מעניקה קירות במחיר הוגן לצד שירות לקוחות אדיב ומסור. צרו איתנו קשר ונגיע לתקן את הנזילה עם חיוך.

איתור נזילות מים בחיפה