איתור נזילות בעזרת גז

א.ר מומחים – איתור נזילות מים רטיבוית וכשלים, אינסטלציה ושיפוץ כללי.

המעבדה מגיעה אליך עם מיטב הניסיון, ידע והציוד האלקטרוני:

 

איתור נזילות בעזרת גז

שימוש בגז לאיתור נזילות מים בבתים ובשטחים פתוחים

 

שימוש בגז לאיתור נזילות מים בבתים היא הדרך הטובה ביותר שבה ניתן להיעזר בכדי לאתר נזילות מים בצורה המהירה, יעילה וחסכנית ביותר. אם בעבר היה צורך להרים ריצוף ולשבור קירות  בכדי למצוא את הנזילה, כיום קיימת הטכנולוגיה לעשות זאת בצורה הטובה ביותר ומדיוקת.

 

מכשיר לבדיקת בגז הוא למעשה מכשיר המאובזר בחיישן שיודע להריח את הגז. בעזרת מחשב המחובר למערכת ניתן למדוד את כמויות הגז היוצאות מהצנרת ואת המיקום. למכשיר ישנה היכולות לפענח דליפות מהקטנטת ביותר הבוקעים מהצנרת, לנתח ולעבד אותם בצורה כזאת שתאתר את המיקום המדויק של הדליפה. כך, כל מה שאנשי המקצוע יצטרכו לעשות הוא לחפור באותו האזור ולתקן אותו. עבודה זו יש לבצע במהירות, מיד לאחר שנוצר אצלכם החשש לדליפה. שימוש בגז לאיתור נזילות מים בשטחים פתוחים יכול לאתר נזילות בקשת רחבה של סוגי חומרים כמו מתכת, בטון ופלסטיק.

 

הגז המוחדר למערכת הצנרת הינו גז לא רעיל ולא נפיץ החוסך לכם בעלויות גבוהות מאוד כאשר יש לכם ספק לדליפה אך היא לא נמצאת למראית עין אלא מתחת לאדמה או בתוך הבית.

הגז עצמו הינו תערובת של חנקן 95% ו מימן 5%

 

פעמים רבות אנשים נוטים לחשוש כי כאשר הצנרת נמצאת מתחת לאדמה ויש דליפה "קלה" אין זה עניין רציני- אם היא לא בבית שלכם היא רק תרטיב את האדמה במקצת וזהו, לא? זוהי טעות חמורה, מפני שצנרת דולפת יכולה לפתח סדקים באזור הדליפה וביום אחד להתפוצץ ולגרום לנזק גבוה מאוד של כספים, עוגמת נפש ואי נוחות קשה לאלו שהשתמשו בה.

 

שימוש באיתור נזילות בעזרת גז בשטחים פתוחים היא הצורה הטובה ביותר לוודא כי אתם מטפלים בדליפה שלכם בצורה הטובה ביותר שניתן. עליכם להזמין שירות של מומחים שלהם יש את הידע, הניסיון והציוד המתאים בכדי לטפל בבעייתכם במהירות ויעילות.

 

אצל א.ר מומחים עושים שימוש בכל האמצעים המתקדמים שהוזכרו לעיל, ואף יותר מכך. לאור זאת, תוכלו להיות בטוחים שאצל א.ר מומחים תזכו לשירות מן המעלה הראשונה, מכל האספקטים האפשריים.

 

5