איתור נזילות בעזרת גז

א.ר מומחים – איתור נזילות מים רטיבוית וכשלים, אינסטלציה ושיפוץ כללי.

המעבדה מגיעה אליך עם מיטב הניסיון, ידע והציוד האלקטרוני:

 

איתור נזילות בעזרת גז

שימוש בגז לאיתור נזילות מים בבתים ובשטחים פתוחים

 

שימוש בגז לאיתור נזילות מים בבתים היא הדרך הטובה ביותר שבה ניתן להיעזר בכדי לאתר נזילות מים בצורה המהירה, יעילה וחסכנית ביותר. אם בעבר היה צורך להרים ריצוף ולשבור קירות  בכדי למצוא את הנזילה, כיום קיימת הטכנולוגיה לעשות זאת בצורה הטובה ביותר ומדיוקת.

 

מכשיר לבדיקת בגז הוא למעשה מכשיר המאובזר בחיישן שיודע להריח את הגז. בעזרת מחשב המחובר למערכת ניתן למדוד את כמויות הגז היוצאות מהצנרת ואת המיקום. למכשיר ישנה היכולות לפענח דליפות מהקטנטת ביותר הבוקעים מהצנרת, לנתח ולעבד אותם בצורה כזאת שתאתר את המיקום המדויק של הדליפה. כך, כל מה שאנשי המקצוע יצטרכו לעשות הוא לחפור באותו האזור ולתקן אותו. עבודה זו יש לבצע במהירות, מיד לאחר שנוצר אצלכם החשש לדליפה. שימוש בגז לאיתור נזילות מים בשטחים פתוחים יכול לאתר נזילות בקשת רחבה של סוגי חומרים כמו מתכת, בטון ופלסטיק.

 

הגז המוחדר למערכת הצנרת הינו גז לא רעיל ולא נפיץ החוסך לכם בעלויות גבוהות מאוד כאשר יש לכם ספק לדליפה אך היא לא נמצאת למראית עין אלא מתחת לאדמה או בתוך הבית.

הגז עצמו הינו תערובת של חנקן 95% ו מימן 5%

 

פעמים רבות אנשים נוטים לחשוש כי כאשר הצנרת נמצאת מתחת לאדמה ויש דליפה "קלה" אין זה עניין רציני- אם היא לא בבית שלכם היא רק תרטיב את האדמה במקצת וזהו, לא? זוהי טעות חמורה, מפני שצנרת דולפת יכולה לפתח סדקים באזור הדליפה וביום אחד להתפוצץ ולגרום לנזק גבוה מאוד של כספים, עוגמת נפש ואי נוחות קשה לאלו שהשתמשו בה.

 

שימוש באיתור נזילות בעזרת גז בשטחים פתוחים היא הצורה הטובה ביותר לוודא כי אתם מטפלים בדליפה שלכם בצורה הטובה ביותר שניתן. עליכם להזמין שירות של מומחים שלהם יש את הידע, הניסיון והציוד המתאים בכדי לטפל בבעייתכם במהירות ויעילות.

 

אצל א.ר מומחים עושים שימוש בכל האמצעים המתקדמים שהוזכרו לעיל, ואף יותר מכך. לאור זאת, תוכלו להיות בטוחים שאצל א.ר מומחים תזכו לשירות מן המעלה הראשונה, מכל האספקטים האפשריים.

 

איתור נזילות מים בעזרת גז

העולם הטכנולוגי והמפותח בו אנו חיים מאפשר כיום ביצוע של איתור נזילות מים בעזרת גז. לא מדובר בהמצאה, אלא בפיתוח טכנולוגי מרשים במיוחד בו עושה שימוש חברת א.ר מומחים. חברתנו מחזיקה בעובדים מיומנים ובעלי ניסיון עשיר בתחום ולא פוסחת על שימוש בציוד המתקדם ביותר בעולם לשם איתור וגילוי של נזילות מים ובעיות איטום שונות מהן עלולים לסבול מבנים ישנים וחדשים גם יחד.

 

דברים שכדאי לדעת על איתור נזילות מים בעזרת גז

  • הגז בו נעשה שימוש איננו מזיק לסביבה או לאדם, המולקולות שלו פשוט קלות יותר מהמים ועל כן במידה וניתן יהיה לאתר אותן, הרי שניתן יהיה לאתר את המקור של נזילת המים.
  • המכשיר הבוחן את רמון הגז יכול לאתר גם דליפות קטנטנות שלו ולנתח את הנתונים כך שניתן יהיה לבצע איתור נזילות מים בעזרת גז בצורה יעילה ומדויקת במיוחד.
  • שיטה זו הוכיחה את יעילותה גם במצבים בהם המצלמה התרמית לא הצליחה לחדור קירות כפולים או במידה ומדובר לדוגמא בצנרת המים הקרים.
  • שיטת איתור זו מעניקה את האפשרות שבגילוי מקור הנזילה, זאת מבלי לשבור קירות ולגרום לנזקים באזור.
  • זו למעשה השיטה היעילה ביותר לאיתור נזילות בשטחים פתוחים, זאת ללא מאמצים.
  • חשוב לציין כי הפעלה של מערכת זו, בדיוק כמו עיבוד של הנתונים אשר תפיק, חייבים להתבצע על ידי אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים אשר מכירים את תחום עבודתם על בוריו. הרי רק כך ניתן יהיה להבטיח את האיתור המדויק של מקור הנזילה.

 

איתור נזילות מים בעזרת גז – שיטת העבודה הטובה ביותר

לשיטת איתור הנזילות בעזרתו של גז ישנם יתרונות רבים, זאת לאור העובדה כי זו ללא ספק אחת השיטות שהוכיחה את יעילותם באופן נחרץ גם בשעה שמדובר בצנרת אשר נמצא בעומק משמעותי מתחת לאדמה, נקודה אשר מקשה רבות על עבודתם וסיכוי הצלחתם של מכשירים אחרים. את התאמת השיטה הנחוצה תבצע בעבורכם חברת א.ר מומחים. צרו קשר עוד היום ונשמח לעמוד גם לשירותכם.