איתור נזילות במצלמה תרמית

מצלמה תרמית הינה מצלמה בעלת יכולת איתור נזילות. המצלמה יכולה להגיע כמעט לכל מקום, כך שתהיו בטוחים שאם אתם מזמינים אנשי מקצוע שמשתמשים במצלמה תרמית, הם יוכל לאתר את כל הנזילות במבנה שלכם באופן המקצועי והיעיל ביותר. חשוב רק לדעת שלצד המצלמה התרמית יש עוד כלים טכנולוגים רבים המשמשים לאיתור נזילות.

הייחוד של מצלמות תרמיות זה בעצם העובדה שהן מסוגלות לאתר נזילות בעזרת אבחון של הפרשי טמפרטורות בסביבת המבנה. המצלמה התרמית ניתנת לשימוש לא רק בבתים פרטיים, אלא בכל סוג מבנה, ואין זה משנה אם מדובר בבניין משרדים גדול או מרכז קניות ממוזג.

לצד המצלמה התרמית, ישנם עוד לא מעט מכשירים מתקדמים טכנולוגית אשר מיועדים לאתר נזילות באופן היעיל ביותר. בין המכשירים הללו ניתן למנות מכשירי שמע שבעזרתם ניתן לאבחן את מקור הנזילה, גלאים לאיתור בריכות ביוב, גלאי צנרת מתכנת ופלסטיק ואף גלאי קווים תת קרקעיים.

 

לעבוד עם הטובים ביותר

א״ר מומחים זו חברה בעלת ניסיון עתיר שנים בתחום הנזילות. אם אתם מעוניינם לשכור שירותים של חברה בעלת ידע מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, תוך כדי הענקת שירות במחירים הוגנים ושווי נפש, אזי א״ר מומחים זו הבחירה המומלצת ביותר בשבילכם.

בנוסף למחירים האטרקטיביים והשירות המקצועי שתקבלו מא״ר מומחים, החברה ידועה ככזאת המעניקה אוזן קשבת ללקוחותיה, תוך כדי הענקת שירות אדיב עם חיוך על הפנים. אנו נשמח לשמוע לבעיות שצצו לכם במבנה, ולייעץ לגבי הפתרון היעיל ביותר לאיתור אותם נזילות.

אצל א.ר מומחים עושים שימוש בכל האמצעים המתקדמים שהוזכרו לעיל, ואף יותר מכך. לאור זאת, תוכלו להיות בטוחים שאצל א״ר מומחים תזכו לשירות מן המעלה הראשונה, מכל האספקטים האפשריים.

איתור נזילה מצלמה תרמית

איתור נזילה מצלמה תרמית יסייע לכם להגיע למקור הבעיה – ולטפל בה בהקדם. בין אם אתם גרים בבניין דירות יוקרתי או שמא אתם עובדים במבנה רב-קומות ישן – הופעתה של נזילת מים היא עניין שבשגרה. עם זאת, ובזכות פתרונות טכנולוגיים כדוגמת צילום תרמי, תוכלו לאתר את הנזילה ביעילות. כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת א.ר מומחים ולהסתייע בצוות העובדים המנוסה שלה.

 

איתור נזילה מצלמה תרמית: פתרון טכנולוגי מתקדם

אמנם רבים לא יודעים זאת, אך נזילת מים יכולה להופיע במבנים ישנים וחדשים כאחד. החל מהנחת תשתיות באופן שגוי, בלאי של התשתיות, או שמא מים הזורמים אל תוך קירות המבנה – מדובר במצב נפוץ למדי. עולים ריחות יוצאי דופן מאחד החדרים? מבחינים בכתמי רטיבות או אפילו עובש? אלמנטים אלו ואחרים משמשים כסימנים מקדימים להופעתה של נזילת מים.

ישנן מספר שיטות לאיתור מדויק של הנזילה, כאשר העיקרית שבהן היא מצלמה תרמית. מצלמה זו היא שונה מסוג המצלמות המוכרות לכם. למעשה, מדובר במצלמה הנעזרת באינפרא אדום. כך, היא מראה על צג המצלמה את ההבדלים בטמפרטורה הקיימים מעבר לקיר המבנה. הבדלים אלו באים לידי ביטוי בצבעים שונים – בהתאם לחום ולקור. כעת, בעל המקצוע יקרא את הממצאים המופיעים על צג המצלמה וייתקן את הנזילה בהתאם למיקומה המדויק.

המצלמה התרמית מחזיקה ביתרונות רבים, והיא מיועדת לשלל מצבים:

  • איתור נזילות או דליפות מים כתוצאה מצינורות המבנה
  • איתור רטיבות כתוצאה מאיטום לא ראוי
  • איתור קיומן של נקודות אובדן חום

בין אם מדובר בבעיה כזו או אחרת, יש לפנות אך ורק לגורמים מקצועיים שידעו לתפעל את המצלמה היטב, להסיק את המסקנות הנדרשות – ולפעול בהתאם.

 

לרכוש ידע וליישם אותו כנדרש

נזילות מים, כאמור, יכולות להופיע כתוצאה מבעיה באיטום או בצנרת. במקרים אלו, כאשר מתעורר אצלכם החשש לנזילת מים במבנה, מומלץ לפנות אל חברת א.ר מומחים: צוות העובדים שלנו עבר את ההשתלמות הנדרשת לאבחון נזילות לצד תפעול הציוד הנדרש.

 

איתור נזילות בעזרת מצלמה תרמית

 

איתור נזילות בעזרת מצלמה תרמית

איתור נזילות בעזרת מצלמה תרמית הינו פתרון טכנולוגי מתקדם שיאפשר לכם לחזור לשגרת חייכם במהרה. ישנן בעיות איטום בבניין המגורים שלכם? הופיעו כתמי רטיבות ועובש על קירות החדר? כדי להגיע אל עובי הקורה, לאתר את הנזילה ולטפל בה כראוי, מומלץ לפנות אל חברת א.ר מומחים. צוות העובדים המנוסה שלנו ישמח לעמוד לרשותכם ולסייע לכם באבחון ואיתור הנזילה, לצד שירותים רבים אחרים.

 

חשיבותו של איתור נזילות בעזרת מצלמה תרמית

תפקידו של האינסטלטור הוא משמעותי; תפקיד הכולל הרבה מעבר לתיקון צינורות וסתימות. במילים אחרות, ניתן להסתייע בבעל מקצוע זה גם לצורך בעיות אחרות כדוגמת נזילת מים. למעשה, נזילת מים בקירות או ברצפות הן תופעה נפוצה למדי – בין אם בבניינים חדשים או ישנים.

הופיעו כתמי רטיבות על קירות הסלון או המטבח? יוצאים מים מתוך מרצפות חדר השינה? כך או כך, יש לאתר את מקור הנזילה בהקדם. אחד הפתרונות המתקדמים לצורך איתור נזילות הינו מצלמה תרמית. כלומר, בזכות הצילום התרמוגרפי, ניתן יהיה לאתר בדיוק רב את מקור הדליפה בהתאם להפרשי הטמפרטורות. ככל שהפרשים אלו גבוהים יותר, התמונה המופיעה על צג המצלמה מחדדת עבורנו מהיכן מגיעה הנזילה.

כך, בעל המקצוע יזהה את התפשטות המים באזור הבעייתי ויידע לאמוד את חומרת הבעיה וכמובן – להתאים לה את הטיפול הנכון. כדי להתמודד היטב עם נזילות מים, חשוב לקרוא לאיש מקצוע כמה שיותר מוקדם. כלומר, ככל שאיתור הנזילה יתבצע ביעילות ובזריזות, כך תוכלו למנוע את התדרדרותה של הבעיה ואף לחסוך בהוצאות כספיות שלא לצורך.

 

שירות מומלץ ואדיב

נזילת מים היא מטרד – ללא כל ספק. עם זאת, איתור מוקדם של מקור הנזילה באמצעות מצלמה תרמית יוביל אתכם לתוצאה הרצויה: חזרה מהירה לשגרת חייכם. אם מופיעים בדירתכם סימני נזילה, אל תחכו עוד דקה אחת: צרו קשר בהקדם עם א.ר מומחים. אנו נאתר את הבעיה ביעילות, במהירות ובמינימום נזק – ובמחירים אטרקטיביים.

 

technician use thermal imaging camera to check temperature in fa

איתור נזילה מצלמה תרמית מאפשרת לאנשי המקצוע שבתחום האינסטלציה לאתר בצורה מדויקת את מקור הנזילה, זאת מבלי לגרום לנזקים לקירות. אולי כיום הדבר נשמע ברור מאליו, אך חשוב להבין כי בעבר השיטה לאיתור הנזילות כללה שבירה של הקיר במקום החשוד כמקור לנזילה, ובמידה וזו הייתה טעות, בעל המקצוע היה ממשיך בשבירת הקיר עד שהיה מגיע למקור. תהליך זה גרם לנזקים משמעותיים ועליה משמעותית בהוצאות. כיום ניתן יהיה לפנות אל חברת א.ר מומחים –  איתור נזילות מים, רטיבות וכשלים, אינסטלציה ושיפוץ כללי, והמעבדה המקצועית של חברתנו תוכל להגיע עד אליכם בליווי של הציוד המתקדם ביותר וניסיון רב שנים בתחום.

 

איתור נזילה מצלמה תרמית – מונעים נזקים מוקדם ככל הניתן

בין אם מדובר על הבית, המשרד או אפילו המפעל שלכם, הרי שבמידה וקיים חשש לנוכחותה של נזילת מים בקירות, יהיה עליכם לוודא כי הנושא מטופל במלואו על ידי המקצוענים במהירות האפשרי. הנזילה עלולה לגרום לנזקי מים משמעותיים אשר בעלי השפעה על המראה של המקום, הבטיחות שלו ואפילו הבריאות שלכם.

בעת פניה אל חברה מקצועית לרוב נוכל להבחין כי בעת איתור נזילה מצלמה תרמית תהיה בחירה מועדפת. מצלמה ייחודית זו מעניקה למקצוענים את האפשרות בסריקה של המבנה כולו מבלי לשבור או להרוס דבר, ותוך כדי לגלות בצורה מדויקת את המקור לאותה נזילה שמעכירה את היום שלכם.

 

סיבות שונות לנזילות

חשוב לציין כי עצם העובדה כי מתגלה נזילה בביתכם אינה אומר כי הדבר באשמתכם. קיימות סיבות רבות ומגוונות אשר עלולות לגרום למצב שכזה, זאת לרבות בעיות באיטום, בלאי של הצנרת, חדירת שורשים למערכת הביוב ועוד שלל סיבות נוספות. כך שבמידה ואתם חוששים כי קיימת נזילת מים במערכת האינסטלציה שלכם, וודאו כי אתם לא מתמודדים בכוחות עצמכם עם הבעיה אלא פונים אל חברת א.ר מומחים המקצועית והמנוסה וזוכים בקבלת השירות המקצועי והאמין ביותר בתחום.

 

engineer or electrician working on maintenance equipment at ind

רטיבות על הקיר, עובד, צבע מתקלף וריח רע, ממנו עשויים להצביע עם העובדה כי קיימת נזילת מים בו. זכרו כי טיפול מוקדם ככל הניתן בבעיה יהיה זה שיעניק לכם את האפשרות לטפל בבעיה בצורה יעילה במיוחד, מבלי להחליף את הנזקים שכבר נוצרו. חברת א.ר מומחים מתמחה בהענקת שירותי איתור נזילות בעזרת מצלמה תרמית, וכלים נוספים אחרים. צרו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לרשותכם.

 

יתרונות איתור נזילות בעזרת מצלמה תרמית

איתור נזילות מים בעזרת מצלמה תרמית מהווה ללא ספק את אחת הדרכים היעילות ביותר לטיפול בבעיה זו. זאת לאור העובדה כי טומן בחובו מגוון יתרונות משמעותיים, כאשר בין המרכזיים שבהם ניתן יהיה למצוא את הנקודות הבאות:

  • בלי לשבור קירות – ייתכן וזהו היתרון המשמעותי מכל של השימוש במצלמה תרמית לשם איתור נזילות מים. בעוד שבעבר היה נהוג לשבור את הקיר במקום החשוב למקור הנזילה, ובמידה והייתה טעות, נשבר חלק אחר מהקיר בנוסף, וכך הלאה. כיום תופעה זו נכחדה הודות למצלמות התרמיות המשוכללות שמאתרות את מקור הנזילה מבעד לקיר.
  • רמת דיוק גבוהה – כלי מתקדם זה מאפשר לאתר את הנזילה ברמה מדויקת הודות לשינוי הטמפרטורה באזור זה. מעבר לכך, המצלמה תוכל לוודא בעבורכם את הטווח אליו התפשטה הנזילה, גם במידה ועדיין לא חוויתם במקומות הללו עובש או רטיבות ברורה.
  • גם לפני קניית נכס – טרם חתימה על חוזה רכישת דירה מיד שניה, חשוב יהיה לוודא כי אתם נעזרים בשירות של איתור נזילות מים בעזרת מצלמה תרמית, זאת על מנת שתוכלו להיות בטוחים כי מצבה של הצנרת הינו תקין.

 

מונעים נזקי מים חמורים

טיפול מיידי בנזילה בצנרת הינו חיוני, זאת על מנת למנוע נזקי מים חמורים בקירות אשר עשויים להרוס אותם ואף לגרום לבעיות בריאותיות חמורות עקב נוכחותו של עובש בהן. צרו קשר עם חברת א.ר מומחים – איתור נזילות מים רטיבוית וכשלים, אינסטלציה ושיפוץ כללי, והבטיחו את איתור הבעיה ומציאת הפתרון הזול, המהיר והמקצועי ביותר.